❗️❗️❗️
Vážené dámy a pánové, už nějaký rok se jako SDH Osvětimany snažíme udržovat tradici ve Stavění máje, protože ročníky "odvedenců" se této akce u nás v obci moc neúčastní. Pak nás to mrzí a jsme zklamaní, že jsou někteří jedinci, kteří si myslí, že neudělají bůh ví co, když tu májku v cizí vesnici "položí".
Včera nás to stavělo 11 hasičů a 3 dobrovolníci. Stálo nás to spoustu sil a taky vlastního času. Děláme to všichni pro udržení tradice a předání zvyků mladším generacím. Ale s tím co se stalo přes noc na dnešní den absolutně nesouhlasíme. Doby kdy se májky kradly a "odvedenci" si je hlídali, jdou dávno pryč.‼️
Pro netušící, byla naše májka uřezána a ještě navíc bylo poškozeno věcné vybavení naší obce.
‼️Pokud budou mít "zloději" trochu slušného svědomí, tak se sami přiznají a bylo by fajn na jejich náklady opravit poškozené vybavení naší obce.‼️
Kdyby někdo měl nějaké indície kdo to udělal, budeme rádi za jakékoliv info. (Už jen kvůli škodě vůči Obci Osvětimany)
Děkujeme za Vaši přízeň.
HASIČI OSVĚTIMANY👨‍🚒🚒
Přílohy
FileDescriptionVyvěšenoSejmutoFile size
Download this file (májka.jpg)májka.jpg   618 kB