V něděli 1.5.2016 jsme uspořádali v Osvětimanech místní turnaj na ukončení sezóny 2015-2016.Turnaj se konal v kulturním domě v Osvětimanech.

V pondělí 28. 9. 2015 se konal v Kyjově už 7. ročník Svatováclavského turnaje. Turnaj se odehrál v místním kulturním domě. Hrálo se tempem 2X 20 min. na 7. kol. Turnaje se zúčastnilo celkem 54 hráčů se širokého okolí.

V neděli 6.9.2015 se konal v Osvětimanech šachový turnaj O putovní pohár starosty Osvětiman. Turnaj se odehrál na místním kulturním domě. Jako již tradičně se tímto turnajem zahajuje šachová sezóna. Tento turnaj už byl 12.ročník a hodnotíme jako vydařený.

V neděli 1. 3. 2015 jsme uspořádali na ukončení šachové sezóny turnaj pro hráče KK-ŠK Osvětimany. Jen připomínám, v této sezoně jsme se v regionální soutěži Uherského Hradiště umístnili na pěkném 2. místě. Na turnaj byli také pozvání naši žáci, někteří se už zapojili i do soutěže mužů.

7.kolo KK-ŠK Osvětimany-ŠO Kunovice C 2½:2½

V něděli 8.2.2015 družstvo našich mužů sehrálo mistrovské utkání regionální soutěže Uh.Hradiště proti ŠO Kunovice C. Utkání se odehrálo v Kunovicích. Hrálo se v klubovně, která se nachází v kunovické sportovní hale. Náš tým nastoupil v sestavě Churý Petr 1/2 bodu, Macků Lubomír 1 bod, Peška Martin 0 bodu, Vrtal Roman 1 bod, Vrtal Martin 0 bodu. Konečné skóre 2,5:2,5. Původně jsme si mysleli, že zvitězíme. Po tuhém boji jsme byli rádi za remíz, která byla spravedlivá. Díky tomuto výsledku jsme těsně o 1/2 bodu na skóre uhájili před Kunovicemi C v konečném pořadí regionální soutěže Uherského Hradiště pěkné 2. místo. Bohužel stupínek od postupového 1. místa, to vybojovalo zaslouženě družstvo Kunovice B, které nenašlo přemožitele v průběhu celé soutěže. Níže v článku uvádím celkovou tabulku a výsledky jednotlivých hráčů, kterých dosáhli. Všem hráčům děkuji za účast v soutěži a blahopřeji k dosaženým výsledkům. Dále pak našim sponzorům a fanouškům. Nyní nastanou pro naše mužstvo přípravy na další ročník RS Uh. Hradiště.