V sobotu se klub žáků zúčastnil turnaje ve Starém Městě. Tento mezinárodní turnaj byl už po 8. uspořádán na počest velkého šachisty a trenéra pana Vratislava Hory. Jelikož měly naše stálé opory jiné povinnosti, reprezentovali náš klub Vrtal Josef a Vrtal Roman (doprovodný turnaj). Turnaj se hrál v přijemném prostředí Event centra ve Starám Městě. Turnaje se zúčastnilo úctihodný 84 hráčů a dle přiložených výsledků byla konkurence opravdu veliká. Turnaj byl rozdělen na kategorie: A-do 18 let, B-ročník 2004 a mladší, družstva starší a mladší. Pořadatelé také připravili pro všechny účastníky krásné ceny a speciální cenou byl tablet, který byl vylosován na závěr dle startoní listiny. Také nesmím opomenout zajištění obědů a jiného občertvení. Zpět k turnaji hrálo se na 9 kol tempem 2X20min. Vrtal Josef se nakonec v celkovém pořadí umístnil se ziskem 5 bodů na pěkném 38. mistě. V doprovodném turnaj hraném na 7 kol tempem 2X15min. se Vrtal Roman se ziskem 3 bodů umístnil na 11. místě. Zavěrem gratuluji našim hráčům k dosaženým výsledkům a děkuji za reprezentaci našeho klubu.

Výsledky

Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...