V pátek 23.1.2015 se naši hráči za doprovodu pana ředitele mgr.Orlického zúčastnili KP školních družstev v kategori 1.-5.třída a 6.-9.třída. Velkým úspěchem je že se naši hráči probojovali do krajského přeboru. Ve Zlíně byla opravdu silná konkurence hráčů.

Naši školu reprezentovali ve skupině 1-5. třída Josef Vrtal 2 body, Marek Vajčner 2 body, Jakub Vašek 5 bodů, Filip Juřík 1/2 bodu. V této sestavě hoši vybojovali pěkné 6. místo. Ve starší kategorii 6-9. třída reprezentovali Ondřej Vašek 3 body, Martin Vrtal 1 1/2 bodu, Ondřej Klíger 1 bod, Michael Hozza 1 bod. V této sestavě se hoši umístnili také na pěkném 7. místě. Pro naše hráče to byla určitě cenná zkušenost a porovnali svoji výkonnost se žáky celého zlínského kraje.

Výsledky

KP žáků školníc...
KP žáků školníc...
KP žáků školníc...