V sobotu 24.1.2015 se naši hráči zúčastnili ve Zlíně-Malenovicích 4-6. kola KP družstev starších hráčů. Oproti minulým kolům jsme tentokráte nastoupili v sestavě Ondřej Vašek 1 bod,Martin Vrtal 1,5 bodu, David Svozil 2 boby, Josef Vrtal 2 body, Jakub Vašek 1 bod.

Ve 4. kole naším soupeřem byly SK Boršice konečný výsledek 4:1 jsme zvítězili. V 5. kole jsme nastoupili proti aspirantovi na postup ŠK Zbrojovka Vsetín. A konečný výsledek 5:0 pro Vsetín. V 6. kole jsme nastoupili proti ŠK Kunovice konečný stav 3,5:1,5 pro naše hráče. Po 6.kole patří našemu družstvu 9. místo. Na šestý ŠK Zbrojovka Vsetín B ztrácíme 1 bod. Zda se udržíme v KP starších žáků se rozhodne 25.4.2015 ve Valašké Polance kde se odehraje 7-9.kolo KP. Držme proto našim borcům všechny palce co máme na nohách aťse jim daří.

Výsledky

KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...