V sobotu 25. 4. se naše družstvo starších žáků zúčastnilo 7. - 9. kola KP starších žáků Zlínského kraje, které se konalo ve Valašské Polance. Hrálo se tempem 2X1 hod. se zápisem. Náš tým nastoupil v tradiční sestavě 1. šachovnice Vašek Ondřej, 2. šach. Vrtal Martin, 3. šach. Svozil David, 4. šach. Vrtal Josef, 5. šach. Vašek Jakub.

V V 7. kole naši hoši nastoupili proti ŠK Zlín a po tuhém boji jsme prohráli těsně 3:2. Bodovali Josef a Jakub. V 8. kole jsme nastoupili proti ŠK DDM Slavičín. Bohužel předešlé kolo stálo naše hráče hodně sil, takže konečné skóre prohra 0:5. V 9. kole jsme nastoupili proti ŠK Zbrojovka Vsetín B. To už se hrálo o udržení našeho družstva v KP. Borci zabojovali a konečné skóre 2,5:2,5 stačilo našemu družstvu na konečné 8. místo a udržení v KP starších žáků Zlínskáho kraje. Bodovali Ondra 1/2b., Josef a Jakub po 1b. Závěrem bych dodal, že cíl udržet se v KP byl splněn. Po odchodu našich děvčat to nebylo vůbec jednoché. Gratuluji jěště jednou našim hráčům a děkuji rodičům i trenérovi p. Macků.
Výsledky
Celkové výsledky

 

KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...
KP starších žák...