Na první šachový turnaj této sezóny jsme v sobotu 4.10. do Veselí nad Moravou poslali 6 dětí. Celkem v turnaji hrálo 56 dětí. V mladší kategorii jsme měli 2 naše hráče. Více se dařilo Markovi Vajčnerovi, který se 4 body vybojoval pěkné 8. místo. Celý turnaj odehrál velmi dobře i Jakub Vašek, který se 3 body vybojovyl pěkné 13. místo. Ve starší kategorii hráli 4 naši hráči. Nejlépe zahrál Ondra Vašek a se 4,5 body vybojoval pěkné 7. místo. Se stejným počtem bodů vybojovala 1. místo mezi dívkami naše Erika Náplavová. Ale i další naši hráči odehráli pěkné partie. Leona Černochová se 3 body vybojovala pěkné 22. místo a David Svozil pěkné 29. místo. Celý turnaj se odehrál v pěkném prostředí a pořadatelé zajistili tradičně bohatý cenový fond pro všechny hráče, za což jim patří velký dík. Další turnaj této série turnajů se bude hrát 1.11. v Osvětimanech.

Výsledky

1.VC - UH - Ves...
1.VC - UH - Ves...
1.VC - UH - Ves...
1.VC - UH - Ves...
1.VC - UH - Ves...
1.VC - UH - Ves...
1.VC - UH - Ves...
1.VC - UH - Ves...
1.VC - UH - Ves...
1.VC - UH - Ves...
1.VC - UH - Ves...