V sobotu se naši hráči zúčastnili 7. ročníku Memoriálu Vratislava Hory. Hrálo se ve sklepních prostorách EVENT CENTRA ve Starém Městě. Náš klub reprezentovalo 7 hráčů. Hrálo se na 9 kol. Tempem 2X20min.

Turnaj byl pro naše hráče náročný, protože konkurence byla opravdu veliká. Turnaje se zúčastnilo celkem 77 hráčů a to ze Starého Města, Boršic, Kunovic, Ustí, Vacenovic, Karolínky, Orlové a Havířova. Naši hráči se umístnili Ondra Vašek 26. místo 5 bodů, Josef Vrtal 39. místo 4,5 bodu, Jakub Vašek 43. místo 4,5 bodu, Marek Vajčner 63. místo 3 body, Štěpán Kolaja 66. místo 3 body, Vladimír Škrabal 73. místo 2 body, 75. místo Ondra Hlaváček 2 body. Za doprovod našich hráčů děkuji p. Hlaváčkové a p. Vrtalovi.

 

Výsledky

Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...
Memoriál Vratis...