V sobotu 1. 10. 2016 byl zahájen seriál čtyř turnajů velkých cen okresu Uherského Hradiště. První VC se hrála tradičně ve Veselí nad Moravou. Turnaj se odehrával v prostorách jídelny Církevní základní školy. Děti přišel přivítat zástupce města a to místostarosta města Veselí nad Moravou Petr Kolařík. Na turnaj dorazilo celkem 44 účastníků a z toho 25 hráčů ve starší kategorii, ve které hráli 3 hráči našeho oddílu a v mladší kategorii se účastnilo 19 hráčů a náš oddíl zde neměl žádného zástupce.

Ve starší kategorii nastoupili Vašek Ondřej, Vašek Jakub, Hlaváček Ondřej. Našim hráčům se dařilo takto: Vašek Ondřej uhrál 4,5bodu a získal 6. místo, Hlaváček Ondřej uhrál 3 body a získal 15. místo, Vašek Jakub uhrál také 3 body a získal 16. místo. Pro zajímavost Ondra Hlaváček a Jakub Vašek letos postoupili do kategorie starších žáků, takže mají těžší soupeře. Turnaj se všem líbil hráči obdrželi hezké ceny. Za doprovod našich hráčů děkuji paní Vaškové.

Výsledky

1. VC UH
1. VC UH
1. VC UH
1. VC UH