V sobotu 14.1.2017 se konala čtvrtá VC Uherského Hradiště a to tentokrát v Kunovicích na Panském dvoře. Turnaje se zúčastnilo celkem 62 mladých hráčů. Ve starší kategorii (ročník 2001-2005) nastoupilo 27 hráčů a v mladší kategorii (ročník 2006 a mladší) nastoupilo 35 hráčů. Hrálo se na 7 kol 2X15 minut.

Turnaj začal v 9.00 hod a končil slavnostním vyhlášením vítězů. První tři hráči v každé kategorii obdrželi medaile, diplomy a sladkou odměnu. Celkový vítězové poháry.
V kategorii starších žáků vyhrál Bakula Vlastimil ŠK Staré Město se ziskem 7 bodů a v dívkách zvítězila Vaňková Marie ŠO Kunovice získala 4,5 bodů. V kategorii mladších žáků vyhrál Hlúšek Michal SK Boršice se ziskem 7 bodů
a v dívkách zvítězila Spáčilová Klára ŠK Staré Město se ziskem 5 bodů.
Náš klub reprezentovali celkem 3 hráči. V kategorii starších nastoupili 2 hráči a dařilo se dobře. Vašek Ondřej uhrál 4 body a umístnil se na pěkném 8. místě. Vašek Jakub uhrál 3 body a umístnil se na 18. místě. V mladší kategorii jsme měli jednoho zástupce. Juřík Filip uhrál 3,5 bodu a umístnil se na pěkném 19. místě.
Je třeba ještě připomenou, že po vyhlášení vítězů turnaje byly vyhlášeny celkové výsledky všech čtyř turnajů VC Uherského Hradiště. Náš tým zazamenal velký úpěch a to díky Vaškovi Ondrovi, který se v kategorii starších žáků umístnil na výborném 1. místě. Touto cestou mu za náš klub moc gratuluji a děkuji za reprezentaci klubu. Další hráči dosáhli těchto výsledků. Starší žáci: Hlaváček Ondřej 33. místo, Vrtal Josef 34. místo, Vašek Jakub 37. místo, Pelikán Tadeáš 38.místo. Mladší žáci se umístnili takto: Juřík Filip 15. místo, Dubský Jindřich 38. místo.
Závěrem bych popřál všem našim hráčům k jejich dosaženým výsledkům a poděkoval za reprezentaci našeho klubu. Za doprovod našich hráčů patří poděkovaní paní Vaškové a Juříkové.

 

Výsledky a celkové výsledky VC UH

 

VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice
VC Kunovice