V sobotu 25. 2. 2017 se konal Regionální přebor mládeže Uherského Hradiště a to v Boršicích na kulturním domě.
Turnaje se zúčastnilo celkem 49 mladých hráčů.To je v dnešní době úctihodný počet.


V kategorii H9 (ročník 2008 a mladší) nastoupilo 19 hráčů. V kategorii H11 (ročník 2006-2007) nastoupilo 12 hráčů. V kategori H13 (ročník 2004-2005) nastoupilo 14 hráčů. V kategorii H15 (ročník 2002-2003) nastoupili 4 hráči. Hrálo se na 7 kol 2X20 minut. Turnaj začal v 9.00 hod a končil slavnostním vyhlášením vítězů. První tři hráči v každé kategorii obdrželi medaile a diplomy. 
Náš klub reprezentovali celkem 3 hráči. V kategorii H13 nastoupili 3 hráči a dařilo se dobře. Vašek Jakub uhrál 4 body a umístnil se na pěkném 6. místě. Hlaváček Ondřej uhrál 2,5 bodu a umístnil se na 11. místě. Pelikán Tadeáš uhrál 1,5 bodu a umístnil se na 12. místě. 
Závěrem bych chtěl pořadatelům poděkovat za uspořádání turnaje. Našim hráčům gratuluji k jejich dosaženým výsledkům a děkuji za reprezentaci našeho klubu. Za doprovod našich hráčů poděkuji panu Pelikánovi.

 

Výsledky

RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice
RP UH Boršice